Lebbeke
14
december 2015
→
Zaterdag 19 december 2016 staat ons Kerstfeest voor jong en oud op het programma. De invulling van het programma werd tot noch toe geheim gehouden. Zelfs de Kerstman wist niet wanneer hij moest komen. Tot nu!
Er wordt een namiddagprogramma voorzien voor de jeugd. Zij mogen om 15u00 hun opwachting maken voor een geanimeerde namiddag met playback, pannenkoeken en een bezoekje van de Kerstman. Daarnaast wordt er uiteraard ruimte voorzien voor het in de bloemetjes zetten van de jongste atleten hun knappe prestaties.
Aanvang | Activiteit |
---|---|
15u00 | Playback |
15u45 | Pannenkoeken |
16u30 | Uitreiking trofeeën jeugd |
17u15 | Bezoek Kerstman |
Onze cadetten en oudere atleten worden om 19u00 verwacht om hun premiestelsels in ontvangst te nemen. Er zal bovendien ook een huldiging zijn van atleten en steunende leden die 25 jaar of langer lid zijn en een verkiezing van de atleet/atlete van het jaar!