Oordegem
27
april 2025
→
Het bijna 30 jaar oude clubrecord bij de senioren mannen op de 100m ging op het PK voor de bijl. Dat leverde Meindert Caudron goud op, een kleur eremetaal die ook Fien De Coster wist te bemachtigen.
De 100m-finale bij de senioren heren werd gewonnen door Meindert Caudron, die 10.85 klokte in de wel érg Lebbeeks getinte finale. Liefst 5 van de 8 banen werden ingenomen door Lebbekenaren (Thomas Van Ingelgem, Tibe Temmerman, Mike Massaka en Jasper Van den Bulcke waren de andere vier). In de reeksen kwam Meindert zelfs tot 10.82, waarmee hij 3 honderdsten onder het clubrecord van Ernst Olivier uit 1996 dook.
De tweede Lebbeekse provinciale titel kwam op naam van Fien De Coster. De cadette lukte in het speerwerpen 38m13.
Tweede en derde plaatsen
Juniore Zina Looverie stopte de klok van de 100mH op 15.30. Zina lukte zo het brons. Ook Lisi Groenwals kreeg dat kleurtje medaille om de nek gehangen. Lisi lukte de 300mH voor cadetten in 48.69.
Brons was er voor senior Jasper Van den Bulcke met 22.21 over de 200m. Hanne Willems lukte 4.42.51 bij de senioren dames 1500m. Ook Lize Vermeir lukte brons op deze afstand. De scholiere klokte af na 5.00.73. Scholiere Bente Van Ingelgem was met een tidj van 66.35 goed voor brons op de 400mH en Delfine De Smet met 61.17 goed voor brons bij de cadettes 400m.
De enige bronzen medaille in de springnummers kwam van Lien Van Hoorde. Lien lukte met 9m51 een derde plaats.
Masters
Speciale vermelding voor twee masters die hun mannetje stonden tussen de senioren. Thomas Van Ingelgem en Pieter De Wolf waren de snelste masters op respectievelijk 100m en 200m en de 5.000m.