x

Deze website maakt gebruik van cookies en andere technologieƫn. Door verder te surfen stemt u in met het gebruik hiervan. Meer informatie kan u hier terugvinden.

Vreemd seizoen 2019-2020 toch goed voor 109 medailles op kampioenschappen

Lebbeke
do 15 oktober 2020

Seizoen 2019-2020 werd er weer eentje om in te kaderen. Wij hielden de cijfers bij en zetten alle behaalde kampioenschapsmedailles even op een rijtje. Ondanks een zomerseizoen waar slechts een handvol kampioenschappen plaatsvonden, lukten onze atleten een fantastisch aantal van 109 Belgische, Vlaams een provinciale medailles.

Medailles per kampioenschap

Kampioenschap Goud Zilver Brons
Belgisch kampioenschap 7 9 15
Vlaams kampioenschap 9 8 9
Provinciaal kampioenschap 21 16 11
Special Olympics 0 0 0

Belgische kampioenschappen

Atleet Plaats Discipline Kampioenschap
4x800m SCHOL 1 800m BK Masters
Monique Van Wemmel 1 100m BK Masters (W65)
Elena Kluskens 1 800m BK CAD/SCHOL Indoor (SCHOL)
Hanne Willems 1 Cross BK Cross (JUN)
Jarno Torck 1 200m BK CAD/SCHOL (CAD)
Norbert Vermeir 1 200m BK Masters Indoor (M65)
Monique Van Wemmel 1 60m BK Masters Indoor (W65)
Jarno Torck 2 60m BK CAD/SCHOL (CAD)
Niels Vandeperre 2 800m BK AMH Indoor (SEN)
Luca Heyvaert 2 60m BK JUN/BEL (JUN)
Roger Van Haegenberg 2 400m BK Masters Indoor (M65)
Hanne Willems 2 1500m BK JUN/BEL Indoor (JUN)
Monique Van Wemmel 2 200m BK Masters Indoor (W65)
Thomas Van Ingelgem 2 200m BK Masters Indoor (M35)
Thomas Van Ingelgem 2 100m BK Masters (M35)
Monique Van Wemmel 2 Ver BK Masters (W65)
Jana Kluskens 3 800m BK CAD/SCHOL Indoor (SCHOL)
Imed Njema 3 Cross BK Cross (M40)
Els Duvivier 3 Cross BK Cross (W60)
Norbert Vermeir 3 Hinkstap BK Masters Indoor (M65)
Thomas Van Ingelgem 3 60m BK Masters Indoor (M35)
Els Duvivier 3 60m BK Masters Indoor (W60)
Marijke Vanbuggenhout 3 800m BK Masters Indoor (W35)
Els Duvivier 3 800m BK Masters Indoor (W60)
Michael Morret 3 Kogel BK Masters Indoor (M50)
4x800m AC 3 800m BK Estafette
Marietta Hofmans 1 1500m BK Masters (W50)
Norbert Vermeir 3 400m BK Masters (M65)
Els Duvivier 3 800m BK Masters (W60)
Michael Morret 3 Kogel BK Masters (M50)
Thomas Van Ingelgem 3 200m BK Masters (M35)

Vlaamse kampioenschappen

Atleet Plaats Discipline Kampioenschap
Jarno Torck 1 200m KvV CAD/SCHOL (CAD)
Elena Kluskens 1 800m KvV CAD/SCHOL (SCHOL)
Timon Van Damme 1 Polsstok KvV CAD/SCHOL (SCHOL)
Luca Heyvaert 1 60m KvV Indoor MOEV (JUN)
Luca Heyvaert 1 200m KvV Indoor MOEV (JUN)
Jarno Torck 1 60m KvV Indoor CAD/SCHOL (CAD)
Jarno Torck 1 200m KvV Indoor CAD/SCHOL (CAD)
Jana Kluskens 1 800m KvV Indoor CAD/SCHOL (SCHOL)
Timon Van Damme 1 Polsstok KvV Indoor CAD/SCHOL (SCHOL)
Jarno Torck 2 100m KvV CAD/SCHOL (CAD)
Anais Baert 2 Hinkstap KvV CAD/SCHOL (CAD)
Jarno Torck 2 60m KvV Indoor MOEV (CAD)
Jarno Torck 2 200m KvV Indoor MOEV (CAD)
Brent Soetens 2 1500m KvV Indoor MOEV (SCHOL)
Elena Kluskens 2 800m KvV Indoor MOEV (SCHOL)
Jana Kluskens 2 800m KvV Indoor MOEV (SCHOL)
Niels Vandeperre 2 Cross KvV Cross (SEN AMH)
Elena Kluskens 3 800m KvV Indoor AC
Elena Kluskens 3 800m KvV Indoor CAD/SCHOL (SCHOL)
Mauro Smismans 3 Hoog KvV Indoor MOEV (MIN)
Yenzo De Coster 3 Cross KvV Cross (SCHOL AMH)
Elena Kluskens 3 Cross KvV Cross (SCHOL)
Hanne Willems 3 Cross KvV Cross (JUN)
Els Duvivier 3 Cross KvV Cross (MAS)
Tibe Temmerman 3 100m KvV CAD/SCHOL (CAD)
Tibe Temmerman 3 100m KvV CAD/SCHOL (CAD)

Provinciale kampioenschappen

Atleet Plaats Discipline Kampioenschap
Vicky Vanden Nest 1 HSS PK Indoor (SEN)
Elena Kluskens 1 800m PK Indoor (SCHOL)
Jarno Torck 1 60m PK Indoor (CAD)
Ella Heyvaert 1 200m PK Indoor (CAD)
Jarno Torck 1 200m PK Indoor (CAD)
Timon Van Damme 1 Polsstok PK Indoor (SCHOL)
Elena Kluskens 1 Cross PK Cross (SCHOL)
Hanne Willems 1 Cross PK Cross (JUN)
Cadetten meisjes 1 Cross PK Cross (CAD)
Scholieren meisjes 1 Cross PK Cross (SCHOL)
Senioren dames 1 Korte Cross PK Cross (SEN)
Senioren heren 1 Korte Cross PK Cross (SEN)
Delfine De Smet 1 Cross PK Cross (PUP)
Monique Van Wemmel 1 200m PK Masters Indoor (W60)
Norbert Vermeir 1 200m PK Masters Indoor (M65)
Luc Vanbuggenhout 1 800m PK Masters Indoor (W60)
Monique Van Wemmel 1 60m PK Masters Indoor (W60)
Els Duvivier 1 60m PK Masters Indoor (W60)
Roger Van Haegenberg 1 400m PK Masters Indoor (M65)
Norbert Vermeir 1 Hinkstap PK Masters Indoor (M65)
Thomas Van Ingelgem 1 60m PK Masters Indoor (M35)
Thomas Van Ingelgem 1 200m PK Masters Indoor (M35)
Valesca Verhast 2 HSS PK Indoor (CAD)
Bowen De Clercq 2 HSS PK Indoor (SEN)
Jonas Bogaerts 2 60mH PK Indoor (SEN)
Ella Heyvaert 2 60m PK Indoor (CAD)
Jana Kluskens 2 800m PK Indoor (SCHOL)
Brent Soetens 2 800m PK Indoor (JUN)
Lotte Van Gehuchten 2 Cross PK Cross (BEN)
Phebe Van Lokeren 2 Cross PK Cross (MIN)
Lotte Van Cante 2 Cross PK Cross (SCHOL)
John Kluskens 2 Cross PK Cross (M45)
Els Duvivier 2 Cross PK Cross (W60)
Roger Van Haegenberg 2 60m PK Masters Indoor (M65)
Bart Raemdonck 2 800m PK Masters Indoor (M40)
Michael Morret 2 Kogel PK Masters Indoor (M50)
Els Duvivier 2 800m PK Masters Indoor (W60)
Marijke Vanbuggenhout 2 800m PK Masters Indoor (W35)
Nona Heyvaert 3 Ver PK Indoor (CAD)
Nils De Laender 3 60mH PK Indoor (SEN)
Alessandra Gheorghe 3 HSS PK Indoor (CAD)
Nils De Laender 3 Polsstok PK Indoor (SEN)
Tristan Blommaert 3 Cross PK Cross (SCHOL)
Arno De Feyter 3 Cross PK Cross (SEN)
Mariska Tsjeerdsma 3 Korte Cross PK Cross (SEN)
Laurens Schockaert 3 Korte Cross PK Cross (SEN)
Imed Njema 3 800m PK Masters Indoor (M40)
Ilse De Ridder 3 200m PK Masters Indoor (M40)
Johan Van Grembergen 3 Kogel PK Masters Indoor (M50)
Geschreven door Sam Vanfleteren | Contacteer webteam
Facebook Flickr Strava Wikipedia YouTube Instagram Twitter Menu Pijl Bus Album Document Persoon Plan Groep Fluit Email Overheid Overheid Locatie Smartphone Huis Bankkaart BTW Kinderen