x

Deze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën. Door verder te surfen stemt u in met het gebruik hiervan. Meer informatie kan u hier terugvinden.

Seizoen 2018-2019 goed voor 119 medailles

Lebbeke
do 10 oktober 2019

Seizoen 2018-2019 werd er weer eentje om in te kaderen. Wij hielden de cijfers bij en zetten alle behaalde kampioenschapsmedailles even op een rijtje.

Medailles per kampioenschap

Kampioenschap Goud Zilver Brons
Belgisch kampioenschap 5 10 11
Vlaams kampioenschap 6 8 6
Provinciaal kampioenschap 25 22 25
Special Olympics 5 0 0

Belgische kampioenschappen

Atleet Plaats Discipline Kampioenschap
Gaétan Van Laethem 1 800m BK JUN/BEL (BEL)
Dries De Smet 1 1500m BK JUN/BEL (BEL)
Luca Heyvaert 1 200m BK CAD/SCHOL (SCHOL)
Bart Raemdonck 1 800m BK MAS (MAS 35+)
Hilde Scholliers 1 800m BK MAS Indoor (MAS 55+)
Jozef Becque 2 Marathon BK Marathon (MAS 65+)
Ella Heyvaert 2 200m BK CAD/SCHOL (CAD)
Niels Vandeperre 2 800m BK AC (AMH)
Michael Morret 2 Kogel BK MAS (MAS 50+)
Antoine Van Gucht 2 Kogel BK MAS (MAS 60+)
Norbert Vermeir 2 HSS BK MAS (MAS 65+)
Hilde Scholliers 2 1500m BK MAS (MAS 55+)
Luca Heyvaert 2 60m BK CAD/SCHOL Indoor (SCHOL)
Roger Van Haegenberg 2 60m BK MAS Indoor (MAS 65+)
Roger Van Haegenberg 2 400m BK MAS Indoor (MAS 65+)
Luca Heyvaert 3 100m BK CAD/SCHOL (SCHOL)
Vicky Vanden Nest 3 HSS BK JUN/BEL Indoor (BEL)
Vicky Vanden Nest 3 HSS BK Studenten (SEN)
Luca Heyvaert 3 200m BK CAD/SCHOL Indoor (SCHOL)
Johan Van Grembergen 3 Kogel BK MAS Indoor (MAS 50+)
Marijke Vanbuggenhout 3 800m BK MAS Indoor (MAS 35+)
Thomas Van Ingelgem 3 100m BK MAS (MAS 35+)
Thomas Van Ingelgem 3 200m BK MAS (MAS 35+)
Norbert Vermeir 3 100m BK MAS (MAS 65+)
Philip Vermeiren 3 1500m BK AC (AMH)
4x800m Masters Heren 3 4x800m BK Estafette (MAS)

Vlaamse kampioenschappen

Atleet Plaats Discipline Kampioenschap
Lotte Hellinckx 1 800m KvV AC (SEN)
Luca Heyvaert 1 60m KvV CAD/SCHOL Indoor (SCHOL)
Luca Heyvaert 1 200m KvV CAD/SCHOL Indoor (SCHOL)
Tibe Temmerman 1 200m KvV Scholen Indoor (CAD)
Hilde Scholliers 1 300mH KvV MAS (W55)
Norbert Vermeir 1 Ver KvV MAS (M65)
Gaetan Van Laethem 2 800m KvV AC (SEN)
Luca Heyvaert 2 60m KvV Scholen Indoor (SCHOL)
Niels Vandeperre 2 cross KvV Cross (G-Atl.)
Siebe Van Campenhout 2 1500m KvV Scholen Indoor (SCHOL)
Lotte Hellinckx 2 1500m KvV AC Indoor (SEN)
Jonas Bogaerts 2 Heptathlon KvV Meerkampen Indoor (SEN)
Michael Morret 2 Kogel KvV MAS (M50)
Ilse De Ridder 2 Speer KvV MAS (W45)
Ine Van Damme 3 200m KvV Scholen Indoor (CAD)
Elien Van Nieuwenhove 3 1500m KvV Scholen (SCHOL)
Luca Heyvaert 3 100m KvV CAD/SCHOL (SCHOL)
Luca Heyvaert 3 200m KvV CAD/SCHOL (SCHOL)
Michael Morret 3 Discus KvV MAS (M50)
Luc Vanbuggenhout 3 800m KvV MAS (M60)

Provinciale kampioenschappen

Atleet Plaats Discipline Kampioenschap
Jorn Vande Moortele 1 HSS PK (JUN)
Luca Heyvaert 1 100m PK (SCHOL)
Luca Heyvaert 1 200m PK (SCHOL)
Sebastien Teugels 1 Ver PK (JUN)
Mariska Tjeerdsma 1 3000m PK (SEN)
Gaetan Van Laethem 1 800m PK (SEN)
Loike Vierendeels 1 400mH PK (JUN)
Vicky Vanden Nest 1 HSS PK (SEN)
Tristan Blommaert 1 1500m PK scholen (SCHOL)
Noor Quintelier 1 1500m PK scholen (CAD)
Jorn Vande Moortele 1 HSS PK Indoor (JUN)
Luca Heyvaert 1 200m PK Indoor (SCHOL)
Hilde Scholliers 1 800m PK MAS Indoor (MAS 55+)
Albert Van Nuffel 1 800m PK MAS Indoor (MAS 55+)
Michael Morret 1 Kogel PK MAS Indoor (MAS 45+)
Roger Van Haegenberg 1 60m PK MAS Indoor (MAS 65+)
4x400m Senioren heren 1 4x400m PK estafette (SEN)
4x800m Masters dames 1 4x800m PK estafette (MAS)
4x800m Senioren heren 1 4x800m PK estafette (SEN)
Hilde Scholliers 1 300mH PK MAS (W55)
Marijke Vanbuggenhout 1 800m PK MAS (W35)
Norbert Vermeir 1 Ver PK MAS (M65)
Michael Morret 1 Kogel PK MAS (M50)
Michael Morret 1 Discus PK MAS (M50)
Luc Vanbuggenhout 1 800m PK MAS (M50)
Fien De Coster 2 Hockey PK Jeugd (BEN)
Laurens Blommaert 2 1000m PK Jeugd (MIN)
Emma Muyshondt 2 Hoog PK Jeugd (MIN)
Zina Hendrickx 2 Kogel PK Jeugd (PUP)
Emma Uyttersprot 2 400m PK (JUN)
Lotte Hellinckx 2 400m PK (SEN)
Bo Van Aken 2 800m PK (JUN)
Sebastien Teugels 2 Ver PK scholen (JUN)
Emma Muyshondt 2 Hoog PK scholen (CAD)
Marijke Vanbuggenhout 2 800m PK MAS Indoor (MAS 35+)
Roger Van Haegenberg 2 400m PK MAS Indoor (MAS 65+)
Johan Van Grembergen 2 Kogel PK MAS Indoor (MAS 50+)
Luca Heyvaert 2 60m PK Indoor (SCHOL)
Jonas Bogaerts 2 60mH PK Indoor (SEN)
Jonas Bogaerts 2 Ver PK Indoor (SEN)
Sebastien Teugels 2 HSS PK Indoor (JUN)
Laurens Blommaert 2 cross PK Veldlopen (MIN)
Nona Heyvaert 2 Ver PK Indoor (CAD)
Timon Van Damme 2 Polsstok PK Indoor (SCHOL)
Tina Mergan 2 200m PK (SEN)
Vicky Vanden Nest 2 Hoog PK (SEN)
Jonas Bogaerts 2 Speer PK (SEN)
Sebastien Teugels 2 HSS PK (JUN)
Ella Heyvaert 2 200m PK (CAD)
Jonas Bogaerts 2 Ver PK (SEN)
Jorn Vande Moortele 2 Ver PK (JUN)
4x400m Senioren heren 2 4x400m PK estafette (SEN)
4x100m Senioren dames 2 4x100m PK estafette (SEN)
Ilse De Ridder 2 Speer PK MAS (W45)
Nona Heyvaert 3 Ver PK (CAD)
Nona Heyvaert 3 80mH PK (CAD)
Ine Van Damme 3 400m PK (CAD)
Luca Heyvaert 3 100mH PK (SCHOL)
Valesca Verhast 3 HSS PK (CAD)
Tibe Temmerman 3 200m PK (CAD)
Jorn Vande Moortele 3 Ver PK scholen (JUN)
Elien Van Nieuwenhove 3 1500m PK scholen (SCHOL)
Els Duvivier 3 cross PK Veldlopen (W55)
Ben Quintelier 3 cross PK Veldlopen (M40)
Glenn Braem 3 1500m PK Indoor (SEN)
Sebastien Teugels 3 200m PK Indoor (JUN)
Lotte Hellinckx 3 korte cross PK Veldlopen (SEN)
Tina Mergan 3 100m PK (SEN)
Emma Hiel 3 100m PK (JUN)
Imed Njema 3 10.000m PK 10.000m (M40)
Sigurd Suys 3 10.000m PK 10.000m (M50)
4x1500m Senioren heren 3 4x1500m PK estafette (SEN)
4x100m Senioren dames 3 4x100m PK estafette (SEN)
4x800m Senioren dames 3 4x800m PK estafette (SEN)
4x200m Senioren heren 3 4x200m PK estafette (SEN)
Eva Dierckens 3 Halve marathon PK halve marathon (W40)
Tim De Ridder 3 Halve marathon PK halve marathon (M35)
David Jacops 3 1500m PK MAS (M35)
Johan Van Grembergen 3 Kogel PK MAS (M50)

Special Olympics

Atleet Plaats Discipline Kampioenschap
Niels Van de Perre 1 800m Special Olympics
Philip Vermeiren 1 5000m Special Olympics
Yenzo De Coster 1 kogel Special Olympics
Yenzo De Coster 1 200m Special Olympics
Yenzo De Coster 1 400m Special Olympics

Medailles per kampioenschap

Kampioenschap Goud Zilver Brons
BK AC 0 1 1
BK JUN/BEL 2 0 0
BK CAD/SCHOL 1 1 1
BK JUN/BEL Indoor 0 0 1
BK CAD/SCHOL Indoor 0 1 1
BK Estafette 0 0 1
BK MAS 1 4 3
BK MAS Indoor 1 2 2
BK Studenten 0 0 1
BK Marathon 0 1 0
KvV AC 1 1 0
KvV AC Indoor 0 1 0
KvV Veldlopen 0 1 0
KvV Meerkampen 0 1 0
KvV CAD/SCHOL 0 0 2
KvV CAD/SCHOL Indoor 2 0 0
KvV Scholen 0 0 1
KvV Scholen Indoor 1 2 1
KvV Masters 2 2 2
Special Olympics 5 0 0
PK 8 3 8
PK Jeugd 0 4 0
PK Veldlopen 0 1 3
PK Indoor 2 6 2
PK Indoor (MAS) 4 3 0
PK Estafette 3 2 4
PK 10.000m 0 0 2
PK Scholen 2 2 2
PK Halve Marathon 0 0 2
PK Masters 6 1 2
We hebben al onze fotoalbums die op Flickr staan handig gebundeld in één collectie. Bekijk de meer dan 100 albums hier.
Geschreven door Sam Vanfleteren
Facebook Flickr Strava Wikipedia YouTube Instagram Twitter Menu Pijl Bus Album Document Persoon Plan Groep Fluit Email Overheid Overheid Locatie Smartphone Huis Bankkaart BTW Kinderen